ХОРВАТІЯ

Столиця – Загреб.

Мова – хорватська.

Населення – 4290 тис. чоловік.

Віза – шенгенська.

Перелік документів для оформлення візи тут.

Хорватія – держава на півдні Центральної Європи і заході Балканського півострова. Хорватія межує на північному заході зі Словенією, на північному сході — з Угорщиною та Сербією, на півдні — з Боснією і Герцеговиною та Чорногорією; на заході омивається Адріатичним морем. Найчистіше прозоре море, просторі пляжі, густі соснові ліси, мальовничі острівці і повітря, наповнене ароматом квітучих персиків та вишень, змушують закохуватися в цей чарівний край знову і знову. Країна, насправді, унікальна. І кожен приїжджає сюди знаходить для себе щось своє.

На узбережжі Хорватії панує середземноморський клімат з жарким і дуже сухим літом (температура повітря +25 .. +29 ° С) і вологою і теплою зимою (+9 .. +15 ° C). Спека легко переноситься завдяки сухому повітрю, морському бризу і великій кількості зелені на узбережжі. Купальний сезон триває з початку травня до середини жовтня.

Плануючи відпочинок у Хорватії, у Вас є чудовий вибір між берегами сонячної Адріатики, курортами Істрії і Далмації і континентальною частиною Хорватії з її стародавніми середньовічними замками, красивими бароковими палацами, національними та природними парками, а також чудовими термальними курортами.

Хорватія – це насамперед ідеальне місце для пляжного відпочинку. І це насправді так. Прозоре адріатичне море, що омиває хорватське узбережжя, одне з найбільш солоних у світі, має цілющі властивості. Найчистіші пляжі з білою галькою або абсолютно дикі скелясті платформи, що спускаються прямо в море, можна знайти практично в будь-якій точці узбережжя. Всі пляжі в Хорватії відрізняються екологічною чистотою і доглянутістю, тут можна по-справжньому розслабитися, відпочити від міської суєти. Пляжі Істрії, за дуже рідкісним винятком – штучні бетонні платформи, природні камені, плато або невеликі галькові лагуни. У Середній Далмації (міста Брела, Башка Вода, Тучепи та інші) і на острові Брач пляжі з дрібної гальки. Вони вважаються кращими на всьому узбережжі. Сосни тут ростуть буквально в 3-4 метрах від лінії прибою, і тому ніякі парасольки не потрібні. У Південній Далмації є й галькові, і скелясті, і бетонні пляжі, а на островах в районі Дубровника – ще й піщані пляжі. Особливість узбережжя хорватської частині Адріатичного моря сприяє заняттю вітрильним спортом, який тут дуже популярний. У цьому регіоні розташовано близько тисячі портів, заток на узбережжі і бухт на островах, які чудово обладнані для занять всіма видами водного спорту. Саме тому Хорватія вважається найкращим місцем для проведення регат, куди з’їжджаються яхтсмени з усього світу.

Однак, якщо вам стане нудно просто лежати на пляжі, ви зможете відкрити для себе унікальну культуру та історичні пам’ятки різних епох. Практично кожне курортне містечко тут дихає історією. Хорвати дбайливо зберігають свої середньовічні церкви, руїни античних палаців, вілли і замки. Якщо ви зупинилися в невеликому містечку вам завжди запропонують екскурсію в чудові історичні міста Хорватії: в місто Пула, де можна побачити прекрасно збережений давньоримський амфітеатр, тріумфальну арку і Храм Августа, в маленьке середньовічне містечко  Пореч, в місто Спліт, яке виросло на місці палацу імператора Діоклетіана, в незабутній Дубровник, оточене масивними міськими стінами. По всій країні розкидано безліч середньовічних замків: Богеншперк поблизу Літії з музеєм Вальвасора, старовинний замок Фрідріхштейн на Кочевській горі, замки Жужемберк і Хмільник, замок на острівці – Оточец, Турьякскій замок.

Дуже цікавою може стати поїздка в Загреб, хоча столиця Хорватії розташована досить далеко від прибережних регіонів, її обов’язково варто відвідати. Архітектура цього міста, ритм життя і навіть кухня тут докорінно відрізняються від середземноморського колориту прибережних містечок. Загреб – класичне європейське місто з широкими площами, міськими парками, затишними кафе і кондитерськими. Його ще називають маленьким Віднем, схожість ця обумовлено тим, що колись Хорватія була частиною Австро-Угорщини і більшість будівель в Загребі побудовано саме в ці часи.

Окрім багатої історичної спадщини, Хорватія має унікальні природні пам’ятками. Такого розмаїття природних ландшафтів ви ніде не знайдете. Всього в декількох годинах їзди від сонячного морського узбережжя можна опинитися в скелястих горах, або потрапити в справжній зелений ліс, порізаний плином бурхливої річки з безліччю водоспадів і озер.

Таких незвичайних місць в Хорватії дуже багато, всі вони є національними парками і охороняються державою. Проте для туристів вони відкриті, туди можна відправитися на екскурсію і своїми очима побачити, наприклад, унікальну екосистему Плітвіцьких озер або каньйони національного парку Пакленіца.

 

Підібрати та купити тур в Хорватію або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

КУРОРТИ ХОРВАТІЇ

Істрія

 

Істрія – найбільший півострів Хорватії та найзахідніший район країни. Через велику кількість соснових і листяних дерев лікарі рекомендують це місце людям, страждаючим захворюваннями дихальних шляхів, а спокійна атмосфера півострова дозволяє гостям ґрунтовно розслабитися і позбавитися від «синдрому великого мегаполісу». Крім того, тут досить цікава екскурсійна програма. Істрія давно позиціонується як прекрасне місце для еко-туризму, і це дійсно так. Тут прокладено безліч велосипедних маршрутів і стежок для пішого туризму. Мало того, тут виробляють найчистішу оливкову олію в Європі, а місцеві вина давно вважаються гідною конкуренцією сусідці – Італії.  Істрія знаменита своїм мальовничим (скелястим) узбережжям, дивовижними по красі пагорбами, сосновими лісами і виноградниками. На півострові знаходиться найменше місто світу Хум. Тут же розташований національний парк Бріуні, що представляє собою архіпелаг з двох великих і дванадцяти дрібних островів. Ще одна з визначних пам’яток Істрії – Лімська затока поруч з Врсара, що простягнулася вглиб суші на кілька кілометрів. Основні курорти: Умаг, Новіград, Пореч, Врсар, Ровінь, Пула, Медулин, Рабац, Опатія, Ловран, острова Бріоні на заході і Крк на сході.

 

 

 

Підібрати та купити тур в Хорватію або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

Середня Далмація

Сьогодні Далмація – один з головних курортних районів Хорватії. Тут м’який клімат, 285 сонячних днів у році, а морська вода, завдяки винятковій чистоті і високому вмісту йоду, солей та інших елементів, має цілющі властивості. У цій частині країни розташовані два з семи національних парків Хорватії – Корнати і Крка, а також природний парк Біоково. Ще один важливий плюс – у Середній Далмації краща смуга пляжів материкової Хорватії: дрібна галька і сосни, близько підходять до води. Природа Середньої Далмації надзвичайно мальовнича. Це химерні затишні бухти, облямовані скелястими берегами і хвойними лісами, вузькі протоки між численними островами, найчистіші води Адріатичного моря, прибережні міста і селища, кожне з яких має своє обличчя, свою багату історію, коріння якої сягають в античність і середньовіччя. Унікальний парк Корнаті, що представляє собою архіпелаг з 140 островів, надзвичайно красивий парк Крка – річка з водоспадами, буйними лісами по берегах і багатим тваринним світом в цих лісах.

Узбережжя і пляжі Середньої Далмації – справжнє багатство регіону, вони вважаються кращими в країні. Місцеві курорти через м’який клімат дуже привабливі для відпочинку з дітьми. Щороку сюди приїжджають тисячі відпочиваючих, кожен з них знаходить в Середній Далмації щось привабливе саме для себе, багато хто повертається в цей чудовий регіон, щоб насолодитися його природними багатствами ще і ще раз. Найбільш привабливою для туристів частиною Середньої Далмації є Макарська Рив’єра, відрізок узбережжя довжиною кілька десятків кілометрів. Саме тут, біля основи гірського масиву Біоково знаходяться найкращі пляжі Хорватії і найпопулярніші її курорти: Шибеник, Водиці, Прімоштен, Трогір, Спліт, Підгора, острови Брач і Хвар, «Макарська Рив’єра»: Брела, Башка Вода, Макарска і Тучепи.

Підібрати та купити тур в Хорватію або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

Південна Далмація

Південна Далмація – край гір і островів. Тут на півострові Пельешац вирощують кращих в Далмації устриць і виробляють знамениті вина Хорватії. Пляжі в цьому регіоні галькові або скелясті, а на островах в районі Дубровника – піщані.

Основні курорти регіону: Дубровник, Цавтат, Плат, Млини, а також прилеглі до Дубровника острова Колочеп, Корчула і Млет.

Підібрати та купити тур в Хорватію або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81

 

Дубровник

Дубровник – повинні побачити всі хто цінує культурні пам’ятки: він, разом з Венецією і Амстердамом, включений ЮНЕСКО в трійку найкрасивіших міст – пам’ятників Європи епохи Відродження. Загалом, відвідати його не просто слід, а потрібно неодмінно. Про це місто можна розповісти багато чого. Можна сказати, що це великий порт на Адріатичному морі, який відіграє помітну роль в економіці Хорватії. Можна сказати про те, що це одне з найкрасивіших міст країни, що має довгу, багату подіями історію. Можна сказати, що це найвідоміший міжнародний курорт на Адріатичному морі. Всі ці якості разом і створили надзвичайний вигляд міста. Пляжі в Дубровнику, в основному галькові та платформи, а море найчистіше серед курортів Адріатики. До цього можна додати ще й те, що курортне життя в місті не завмирає ні на хвилину: безліч нічних розважальних закладів пропонують різноманітні шоу, концерти, дискотеки, а численні турбюро міста готові організувати для бажаючих будь-які екскурсії. Старе місто Дубровника буквально напхане всілякими пам’ятками: це Музей мореплавання, Етнографічний музей, церква Святого Блазіуса – покровителя міста, фонтани знаменитого італійського архітектора Онофріо-де-ла-Каві, найдавніша в Європі синагога. Театр Марін Држік, художня галерея, університетський Центр. Мальовничий і романтичний острів Локрум, «акваріум» в старому місті, ринок в порту Вантаж (тут завжди можна купити свіжі фрукти і домашнє вино), міський парк, порт старого міста (звідси туристичні човни відправляються в Цавтат, Плат і Млини). Цікаві й міські мури Дубровника. Це не просто мальовнича пам’ятка, вважається, що саме ці мури є найбільш добре збереженими зі всіх міських укріплень у Європі.

Підібрати та купити тур в Хорватію або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81