ГРЕЦІЯ

Столиця – Афіни.

Мова – грецька.

Населення – більше 11 000 000 чол.

Віза – шенгенська.

Перелік документів для візи тут.

Греція, офіційна назва Грецька Республіка – європейська держава на півдні Балканського півострова та численних островах. На півночі межує з Албанією, Республікою Македонією та Болгарією, на сході – з Туреччиною. Південні береги омиваються Середземним морем, західні – Іонічним, східні – Егейським. До складу Грецької республіки також входить автономна чернеча республіка Афон, розташована на півострові Халкідіки Айон-Орос. Сучасна Греція – спадкоємиця культури Стародавньої Греції і вважається колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії, західної філософії, мистецтва театру та Олімпійських ігор сучасності. Багата культурна спадщина та географічне положення роблять Грецію однією з найбільш відвідуваних країн світу. Греція приваблює туристів одночасно рекреаційними курортами, різнобічним історико-культурним туризмом та паломництвом до святинь всього християнського світу.

Греція – країна дивовижної краси, де яскраве сонце зігріває жителів практично цілий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин – неповторна атмосфера Греції сприяє до незабутнього і феєричного відпочинку. Помірний середземноморський клімат забезпечує всі умови для ідеального відпочинку. Зима м’яка і відрізняється підвищеною вологістю, а літо – навпаки, сухе і жарке. Середня температура в липні +32 ° С. Погода навесні і восени постійно змінюється. Цей час краще присвятити знайомству з унікальними пам’ятками, ніж пляжному відпочинку. Літня спека набагато легше переноситься на узбережжях і островах Греції за рахунок бризів. Ідеальний час для пляжного відпочинку – вересень і жовтень.

Так чи інакше, це саме та країна, в якій можна відпочити, поєднуючи приємне з корисним: проводячи свою відпустку біля моря можна паралельно оглянути всі визначні пам’ятки в місцях відпочинку та їх околицях. І в тому, і в іншому випадку, вражає різноманіття – як у природному ландшафті, так і в історичних пластах. У Греції, незважаючи на її невеликі розміри, завдяки географічній протяжності, дивовижно різноманітна природа – від природи, схожою на Гавайські острови до високогірних «швейцарських» сіл і гірськолижних курортів зі снігом по коліна. А в плані історії тут можна зустріти пам’ятники від археологічних об’єктів давнини до неокласичних будівель XIX століття.

Так, якщо місто Афіни – це місто античності, то місто Салоніки – північна столиця Греції – це візантійське місто, причому, що цікаво, в грецьких містах історія в буквальному сенсі переплітається із сучасністю: серед сучасних будівель тут і там зустрічаються археологічні об’єкти античності або залишки кріпосних стін візантійської епохи. Афіни – це взагалі неймовірне місто, в якому древні традиції і сучасність гармонійно сплітаються один з одним в єдине ціле. Кожного, хто за волею долі опиниться в Афінах, зустрінуть радо і гостинно – по-грецьки. Символ столиці Греції та справжня перлина античної історії – величний і старовинний Акрополь. А взагалі пам’яток античності та природи повно по всій Греції. Це і Акрополь, і Храм Зевса, і монастир Агія Тріада, Кноський палац, Храм Ніки Аптерос, Ерехтейон, річка Нестос, острів Панагії, Санторіні…можна продовжувати до нескінченності.

У наш час Греція – це один з найпопулярніших туристичних напрямків. Більш того, завдяки сучасним технологіям і поліпшенню сфери послуг, життя в селах практично нічим не відрізняється від міського життя – хіба що розміреністю темпу. Люди тут дуже гостинні привітні і товариські.

Цивілізація греків має глибоке коріння – будь-який відвідувач може легко переконатися в цьому, не тільки оглядаючи історичні пам’ятки, а й вивчаючи психологію народу, що проживає, мабуть, на самій благословенній землі, адже не дарма Греція вважається країною Богів. Та й взагалі, куди не подивися, жодне місце в Греції не обійшлося без всесвітнього визнання.

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38 (044) 228-47-20.

 

Півострів Халкідікі

Халкідікі – без перебільшення, один з найкрасивіших куточків Середземномор’я. Соснові дерева, спускаються зі схилів і відбиваються в спокійному морі, надають якусь унікальність всього природного ансамблю. Обриси півострова схожі на тризуб Посейдона, готовий поринути в блискучі води Егейського моря. Халкідікі – це вічно зелений рай, де жвавість, характерна для будь-якого космополітичного центру, гармонійно поєднується з тишею і умиротворенням. На півострові Халкідікі є як тихі та спокійні селища, так і галасливі центри, де життя б’є ключем, як наприклад Каліфея, розташована на півострові Кассандра. Вибір залежить від особистих переваг і настрою гостей. Любителям активного відпочинку надається можливість зайнятися різними водними видами спорту, як то: віндсерфінг, дайвінг, катання на водних лижах і багато іншого. Вночі можна розслабитися в одному з безлічі барів, клубів і дискотек. Завжди відкриті для відвідувачів і ресторани з тавернами.

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38 (044) 228-47-20.

 

Півострів Пелопонес

На цьому великому і, воістину, легендарному грецькому півострові міф та історія настільки тісно сплелися, що стає по-справжньому важко визначити, де закінчується одне і починається інше. Сюди, як правило, приїжджають не просто відпочити, а й спробувати відчути і зрозуміти, що ж таке справжня Еллада!

В Греції кожен знайде для себе відповідний вид відпочинку. Одним словом – це справжній рай для відпочиваючих.

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38 (044) 228-47-20.

 

ОСТРОВИ

Закінф

Острів Закінф – острів смарагдових вод, або острів Богів, бо саме тут відпочивали Боги Олімпу. За переказами, коли Господь закінчив створення світу, у нього в руках залишилася жменька самих дорогоцінних каменів, які він кинув у море. Так з’явилися острова, причому один з найяскравіших смарагдів перетворився на острів Закинфос. Не дарма його називають ще за пишну рослинність Квіткою Сходу. Незаймана краса природи, мальовничі види, різноманіття соковитих і насичених фарб, кілометри золотих пляжів – все це Закінф. Всюди на острові відчувається аромат хвойних лісів, пишних квітучих рослин, цитрусових і винограду. Хочете опинитися у казці? Ласкаво просимо на Закінф! Пам’ятки Закінфу представлені в основному мальовничими пляжами, гротами, розкішною зеленню і неймовірними панорамними видами. Найвідоміший пляж острова Закінф – Пляж затонулого корабля або Бухта Навагіо. Тут, на білосніжному піску, знаходиться корабель контрабандистів, викинутий на берег під час сильного шторму.

 

 

 

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38 (044) 228-47-20.

 

Міконос

Міконос – острів вітрів, перлина Кикладських островів. Міконос – курорт, що став легендою. Це справжній грецький Олімп для любителів розкоші. Це ідеальне місце для всіх бажаючих відпочити і отримати масу приємних вражень. Його можна сміливо назвати островом молодості, де свято не припиняється ніколи. Міконос – острів, який ніколи не спить. Цей невеликий куточок вже давно прославився на весь світ своїми грандіозними вечірками, що не поступаються по розмаху дискотекам Ібіци. На острові дивно поєднуються первозданна природна краса і світське життя Середземномор’я. На Міконосі ви зможете пройти по невеликим вуличках, заставленими білими будинками з кам’яними лавами, яскравими вікнами, дверима і навіть крученими балкончиками. Неможливо пройти повз невеликих, але вишуканих церков, мальовничих таверн і маленьких магазинчиків, в яких виставлені товари місцевих умільців. Все це в сукупності нагадує окремий, прихований від метушні, затишний світ.

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38 (044) 228-47-20.

 

 

Родос

Родос – острів лицарів і справжня коштовність Середземномор’я, зігріта в променях самого бога Геліоса. На честь свого могутнього і улюбленого покровителя Геліоса жителі острова багато років тому спорудили величну статую Колоса Родоського висотою більше 30 метрів! На жаль, через сильний землетрус статуя зруйнувалася і не збереглася до наших днів. Прозоре море омиває острів і дарує подорожнім свіжу морську прохолоду, мальовничі бухти – справжні райські куточки, приховані від цікавих очей. Відпочинок в Греції на острові Родос настільки багатогранний і захоплюючий, що заняття до душі тут знайдеться абсолютно для кожного.

Курортів на Родосі незліченна безліч, і кожен з них прекрасний. Любителів водних видів спорту (віндсерфінг та кайтсерфінг) доброзичливо зустрічає курорт Ялісос. Покриття пляжу піщане з домішкою гальки, що не завжди підходить сім’ям з маленькими дітьми. Вибирати Ялісос рекомендується в тому випадку, якщо ви плануєте пересуватися по Родосу на орендованому автомобілі і не залежати від розкладів транспорту.

Наступний курортний район – місто Родос, де насичене нічне життя грає в нескінченному танці вогнів і гучної музики. Вдень тут можна прогулятися по вузьких вуличках, відвідати торгові крамнички, невеликі магазини і посидіти в затишному ресторані. Якщо ви любитель людних місць, галасливих веселощів, активного нічного життя, Родос саме для вас!

Яким повинен бути ідеальний пляжний відпочинок? Прозора вода і чисті піщані пляжі, мальовничі види і сучасні п’ятизіркові готелі – все це курорт Калиті, розташований поблизу Родосу. Це ідеальний варіант для любителів спокійного, тихого відпочинку. Якщо безкраї небеса, водна гладь і прекрасні пляжі для вас важливіше, ніж міський галас, ласкаво просимо на курорт Калиті!

Для відпочинку на Родосі з маленькими дітьми відмінно підходить курорт Фаліракі. Золотистий дрібний пісок, безлюдні узбережжя, спокій і тиша – що може бути краще? За нічними гуляннями або розвагами завжди можна відправитися в найближче місто, а Фаліракі більше популярний серед літніх людей або сімей з малюками.

Пляжі острова Родос, як і пляжні курорти, можна вибирати нескінченно. Але ще одне чудове містечко для відпочинку з дітьми або незабутнього медового місяця – курорт Ліндос. З приїздом туристів Ліндос оживає, але розваги в основному представлені тільки різноманітними барами. Зате тут безліч затишних і романтичних ресторанів, де можна незабутньо провести вечір удвох, а потім прогулятися по затишним і тихим вуличкам старовинного міста.

Трохи південніше Ліндоса знаходяться два крихітних селища – Кьотарі і Геннаді. Тут можна зупинитися в готелі або орендувати затишну окрему віллу. Це ідеальне місце для тих, хто дійсно втомився від цивілізації, сучасного галасливого світу і сірих буднів мегаполісу. Безлюдні пляжі, безкраї простори і, найголовніше – тиша.

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38 (044) 228-47-20.

Крит

Крит – найбільший острів Греції і входить до списку островів, які так дорогі серцю туристів. Щорічно мільйони людей приїжджають в цей райський куточок, щоб відпочити і отримати масу приємних відчуттів. Завдяки широкій різноманітності і багатоваріантності місцевої інфраструктури, кожен може знайти собі розвагу. Не важливо, який у вас достаток – на Криті знайдеться містечко як в розкішному готелі, так і в кемпінгу. Вже в перший день відпочинку на цьому острові вас вразить пануюча тут атмосфера гармонії і спокою.

На Криті розташовані найдавніші історичні споруди, які захоплюють дух, повертаючи вас в минулі часи. Плануючи свій відпочинок, обов’язково включите в його програму екскурсії. До якого б міста Криту ви не завітали, всюди знайдеться маса цікавих місць. Це значно розширює можливості туристів, які не обмежуються відвідуванням пляжу. У списку найбільш відомих місць розваг – численні акваріуми. Відвідувачі можуть поринути в чарівний світ підводних істот, поспостерігати за яскравими рибками, подивитися на акул, а також зробити кілька спільних фотографій зі зміями, рептиліями і т.д. Ще одним природним надбанням острова Крит є національний парк «Самарійська ущелина». Це улюблене місце шанувальників екотуризму. Тут все дивує своєю природною красою і свіжістю. Якщо ви запланували відпочинок на Криті з дітьми, варто відправитися в один з аквапарків. Тут ви знайдете безліч атракціонів і басейнів, гірок та ігрових майданчиків, просторих терас для прийняття сонячних ванн.  На Криті працює маса унікальних крамничок, блошиних ринків та інших місць для шопінгу і розваг. Любителям бурхливих нічних вечірок радимо відправитися на один з критських курортів, які заслужили звання справжньої Мекки нічного життя – це Херсонісос і Малія. Багато клубів розташовані прямо на березі, що дозволяє його відвідувачам танцювати прямо на вулиці. Відмінна добірка європейських музичних новинок, доброзичливі аніматори і безліч туристів з Бельгії та Голландії, Англії та Ірландії — все це робить нічний відпочинок незабутнім.

Як не крути, а найважливіше у відпочинку на Криті – це пляжі острова. Більшість туристів приїжджають до Греції, щоб поніжитися на теплому піску під палючими променями сонця. Таких місць на острові дуже багато, так що вам є з чого обирати. Найпопулярніший пляж Криту – Елафонісі. Він розташований на південно-західному узбережжі, а його пісок незвичайного світло-рожевого кольору. Відзначимо, що глибина тут зовсім маленька, так що новачки, а також діти можуть сміливо купатися. Туристи, які відпочивають на східному узбережжі Криту, віддають перевагу Ваі. Поблизу пляжу розташований мальовничий пальмовий ліс, де можна прогулятися пішки. Відмінною особливістю даного місця є білосніжний пісок. У західній частині острова розташована одна з найкрасивіших бухт Криту – Балос. За місцевими легендами, це місце колись служило гаванню справжнім піратам. Сьогодні ж цей пляж особливо полюбляють прихильники підводного дайвінгу. І це не дивно, адже під водою поблизу Балос приховані руїни старовинного замку і затонулого корабля.

Якщо ви вирішили відпочити на курорті Лассіті, варто відправитися на піщаний пляж Альмірос (Альмірос). Під час відпочинку в Іракліоні відвідайте піщано-гальковий пляж Палеокастро (Палеокастро), який, незважаючи на майже повну відсутність інфраструктури, вражає своєю «дикістю» і пейзажами. Чого тільки коштує вода блакитного кольору!

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38 (044) 228-47-20.

Санторіні

Такі слова, як «чари», «казка», «незрівнянний» недостатні, щоб передати всю унікальність острова Санторіні. Казка починається з того моменту, коли ви наближаєтеся на кораблі до цього «чуда природи». Ніде в світі немає нічого подібного. Різнобарвні скелі, досконалість і гармонія природи являють собою приголомшуюче видовище. Чарівність острова вас захоплює з самого початку. Влітку на острові панує космополітична атмосфера: туристи приїжджають з кожного куточка світу. Всесвітню популярність Санторіні принесли чарівні заходи сонця. Це магічне видовище щовечора збирає в навколишніх барах і ресторанах безліч бажаючих поспостерігати за ним.

Особливу ноту в подорож на Санторіні внесе відвідування вулкана і сусідніх островів. Опис острова було б неповним без неповторних, немов з листівок, пляжів, які так не схожі на все, що доводилося бачити досі. Кришталево чисте море з палітрою кольорів від темно-синього до світло-бірюзового, різнокольорові галька і пісок створюють надзвичайно магічне видовище.

 

Підібрати та купити тур до Греції або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81