Столиця – Берн

Мова – німецькафранцузька,італійськаретороманська

Населення – 7 591 400

Віза – шенгенська

Перелік документів для оформлення візи тут.

Результат пошуку зображень за запитом "швейцария"

Швейцарія — офіційна назва Швейцарська Конфедерація. Держава в Західній Європі. Межує на півночі з Німеччиною, на півдні — з Італією, на заході — з Францією, на сході — з Австрією і Ліхтенштейном. Назва походить від найменування одного з трьох первісних кантонів Швіц. Швейцарія — країна без виходу до моря, територія якої поділяється на три природних регіона: гори Юра на півночі, Швейцарське плато в центрі і Альпи на півдні, що займають 61% усієї території Швейцарії. У Швейцарії переважає континентальний клімат, типовий для Центральної Європи, зі значними коливаннями в залежності від висоти над рівнем моря. На Заході країни великий вплив Атлантичного океану, у міру просування на схід і в південних гірських районах клімат набуває рис континентального. Зими холодні, на плато і в долинах температура досягає нуля, а в гірських районах -10 

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

БЕРН

Берн — де факто — столиця Швейцарії, четверте за кількістю населення місто країни. Також є столицею кантону Берн. В Швейцарці офіційно називають Берн не столицею, а «федеральним містом»,підкреслюючи при цьому рівноправність головних міст всіх кантонів. Берн багатий пам’ятками. Стара частина міста, в якій і сконцентрована більшість пам’яток, в 1983 році була внесена ЮНЕСКО до списку Світової спадщини. Відмітною особливістю старої частини міста є наявність безлічі «аркад» — навісів, що проходять над боковими сторонами вулиць. У дощову погоду аркади рятують жителів міста, що забули удома парасольку.Берн — справжня скарбниця мистецтва. Колекціям бернськіх музеїв можна по-доброму позаздрити. Історичний центр міста — ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що упираються в міст Нідербрюкке. Основні визначні пам’ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна башта, вуличні фонтанчики, Годинна башта (куранти з рухомими фігурками), готичний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею. Перше, що чують всі туристи від квапливо перебирають ногами в очікуванні початку екскурсії гідів в Берні, це те, що символом міста є ведмідь. І це так. За переказами, прославлений Бертохольд дав ім’я новому поселенню в честь вбитого ним неподалік ведмедя. З 16 в тут навіть існує спеціальна «ведмежа яма» (Barengraben), з приводу якої у всіляких «зелених» і гринписовцев є безліч претензій до влади міста. Нарешті, одна з центральних площ Берна так і називається — Barrenplatz, тобто «ведмежа». Продовжуючи прогулянку по місту, варто заглянути на одну з найкрасивіших вулиць всієї країни — Kramgasse. Тут знаходяться чарівні барочні будиночки, два прикрашених прапорами фонтану 16 століття, а також будинок № 49, де 7 років, з 1902 по 1909, жив Альберт Ейнштейн. У будинку можна відвідати невелику експозицію, що розповідає про життя великого генія.

Підібрати та купити тур в Берн та Цюріх або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

ЦЮРІХ

Цюріх (Zurich) — найбільше місто Швейцарії, знаходиться на північному березі Цюріхського озера. Місто є світовим фінансовим центром, осередком торгових і промислових установ та центром культурного життя країни. Незважаючи на це, «старе місто» зберіг свої квартали з тісними звивистими вуличками, вузькими будиночками в готичному стилі, в яких розташовані маленькі кафе, кондитерські та антикварні магазини. У Цюріху близько 50 музеїв і більше сотні невеликих галерей, в яких проходять різні виставки та шоу. Звідси починаються багато екскурсійні маршрути по країні, серед них варто особливо відзначити подорож на панорамних поїздах. Прогуляйтеся на жваву площу Парадеплатц (Paradeplatz). Сьогодні це серце фінансової столиці Швейцарії, де розташовані представництва найбільших банків країни. Раніше ж, у 18 столітті, тут влаштовувалися веселі і галасливі ярмарки. Примикає до площі популярна шопінг-алея — вулиця Банхофштрассе, яка веде до ж.д. вокзалу. Протягом 1400 метрів на ній розмістилися численні бутики, часові та ювелірні магазини, розкішні готелі з багатою історією.

 Окреме задоволення — прогулятися по пішохідній набережній Лімматке, популярне місце зустрічей місцевих жителів. Інша популярна пам’ятка — Цюріхський оперний театр — один з провідних європейських театрів опери і балети. У той час як на основній сцені Драматичного театру в центрі міста демонструються класичні театральні постановки, на сцені філії Шіффенбау (Schiffenbau) — розташованого, як випливає з назви, в будівлі колишньої суднобудівної верфі — глядача чекають більш сучасні уявлення. З точки зору сучасної архітектури, на сьогоднішній день найбільш динамічним районом міста вважається Цюріх-Вест. По вихідних тут також проходить більша частина клубних подій і вечірок міста.

  Гірсько лижні курорти Швейцарії.

 

ДАВОС.

Давос входить в число кращих високогірних курортів світу. Він знаходиться в обширній долині на висоті 1560 м і територіально ділиться на дві частини — західний Давос-Платц (Davos Platz) і східний Давос-Дорф (Davos Doft). Популярний в Європі гірськолижний курорт Клостерс, «побратим» французького Шамоні і американського Аспена. Якість схилів і варіанти розміщення тут досить високого рівня і можуть задовольнити будь-якого гостя. Давос відомий і як лікувальний курорт — кілька відкритих на ньому престижних медичних клінік спеціалізуються на лікуванні хвороб дихальних шляхів, алергічних і шкірних захворювань. Схили навколо Давосу, який називають найбільш високогірним містом Європи, не дадуть скучати. Хоч два курорти і знаходяться досить далеко один від одного, вони мають загальний скі-пас. Загальна кількість трас — 99, разом вони складають вражаючі 320 км. За деякими з вершини до дна долини можна котитися по десять кілометрів без зупинки. В Давосі — шість окремих районів катання. По один бік долини розташовані Піша (2483 м), Якобсхорн ( 2590 м) і Рінерхорн ( 2490 м), по інший — пов’язані між собою Парс (Parsenn) з верхньою точкою на Вайсфлюгіпфель ( 2844 м) і Готшна ( 2285 м).Основна лижна зона — це Парс на північ від Давосу і захід від Клостерс з вершиною Вайсфлу в центрі. Забратися туди можна лише трьома способами — по підйомникам Парсенбан з Давос-Дорф на сідловину під вершиною, Шатцальпбан з Давос-Плац з пересадкою посередині і Готшнаграт (2285 м) з Клостерс на хребет на схід від Вайсфлу. У різні сторони від Вайсфлюгйох ( 2662 м) розходяться траси середньої складності. Для сильних спортсменів нагорі, на Вайсфлюгіпфель ( 2844 м), є крутий, але короткий чорний відрізок. Звідти також можна спуститися по ризикованою і маловивченою трасі Готшнаванг, де в 1988 році під лавиною загинув ад’ютант принца Чарльза. Траси недалеко від Вольфганга (1631 м) бувають дуже складними, коли мало снігу. Виняток — три траси, що проходять по південному краю сектора Стріла і маршрути від Готшнаграта до Клостерс.

Мало того, на Давосі ще і відмінні умови для любителів санного спорту: Шатцальп — 8,5 км трас з підйомником; Рінерхорн — 3,5 км трас і Візен — 2 км. Давос відомий як «швейцарська столиця сноуборду»: на ньому відкрито відразу шість фан-парків. Два з них обладнані на схилах так званої «Веселої гори» Fun Mountain. Там також є два халф-пайпа, трампліни, столи та інші забави для любителів фрістайлу. Ще один халф-пайп розташований біля підйомника «Больген», фан-парк — близько лижного підйомника «Ятц Юніор» в зоні Якобсхорн, фан-парки є і в зоні Рінерхорн, на висоті Піша і у підйомника Глаттегген в зоні Мадріса.

Головна визначна пам’ятка Давоса — музей Ернста Людвіга Кірхнера, німецького експресіоніста. Примітна як сама будівля, так і колекція картин. Серед місцевих музеїв також цікаві Музей зимового спорту, Краєзнавчий музей, Музей іграшок та Музей гірничої справи Grisons. Також на курорті можна відвідати Міжнародний центр і спортивний комплекс — зразок сучасної архітектури, де обладнаний найбільший природний каток в Європі. А місцева церква Іоанна Хрестителя (15 століття) славиться вівтарними вітражами Джакометті. У Давосі є спортивний центр, де можна зайнятися фігурним катанням або пограти в хокей на спеціальному льодовому стадіоні. Організовуються польоти на параплані і спуски на тобоггане. Крім того: басейни, керлінг, теніс, сквош, школа верхової їзди.

 

 

Підібрати та купити тур в Давос або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

САНКТ-МОРІЦ

Санкт-Моріц (St. Moritz) — один з найстаріших курортів світу, розташований в долині Енгадін і може похвастати унікальним кліматом: тут 322 сонячних дня в році. Курорт складається з двох частин: Санкт-Моріц-Дорф і Санкт-Моріц-Бад, розташованих на березі озера. Поряд з Гштаад, це найвідоміший і аристократичний з усіх гірськолижних курортів Швейцарії. Санкт-Моріц приймає у себе представників королівських династій, мільярдерів, політиків і зірок шоу-бізнесу. Дорожнеча відлякує від Санкт-Моріца багатьох, зате залишилися приваблює можливістю опинитися в своєрідному гірськолижному «бізнес-класі». І таких, треба сказати, чимало: за рік це місто з населенням всього 6000 людина відвідує півтора мільйона туристів.

Район трас Санкт Моріца розділений на три сектори: Корвілья ( 2488 м), Корвач ( 3451 м) і Дьяволецца ( 2973 м).

Корвілья — рейковий фунікулер з самого Санкт-Моріца піднімається на Корвілья на висоту 2486 метрів, де розташовані ділянки для лижників середнього рівня. Професіоналам — любителям гострих відчуттів сподобаються цілинні спуски під станціями Маргунс і Сувретта . На схилі Мунт-да-сан-Муреццан відкриті фан-парк і халф-пайп з перешкодами.

Корвач — до Корвач треба хвилин п’ятнадцять добиратися на автобусі, але зате це найкрасивіший район катання. Траси довгі, «червоні», але цілком можуть бути марковані як важкі «сині». З селища Сильваплана зручно підніматися на «парадну» вершину Корвач. Там є все, що здатне змусити серце гірськолижника битися сильніше: від обмерзшого схилу, що переходить в розташовані на північній стороні спуски по цілині, до особливих стежок для скі-турів за межами трас. «Родзинкою програми» служить маршрут через Гіанд’Альва і озеро Ханензее до автобусної станції в Санкт-Морітці. Відмінно зарекомендувала себе і нелегка кілометрова траса до нижньої станції Зурлей.На горі є два сноуборд-парку, проте головне, навіщо їдуть на Корвач — це Snow Night Party в ніч з п’ятниці на суботу. За 20 CHF можна з сьомої вечора до другої ночі кататися по освітленій трасі, а потім до світанку підтримувати тонус міцними напоями. Приїжджати рекомендується сильно заздалегідь: party користується гігантським попитом.

Дьяволецца — третій район, Дьяволецца, знаходиться за півгодини їзди від Санкт-Моріца. Відповідно, ніяких черг у підйомників там немає. Зате є чудовий трикілометровий «чорний» спуск і схили для видатного позатрасового катання, які часто простоюють без діла.На курорті є ціла серія знаменитих трас: Cresta Run — траса для саночників між Санкт-Моріцем і Целеріной (довжина 1214 м, перепад висот 157 м). Olimpia Bob Run — єдина в світі траса для бобслею з природним льодовим покриттям довжиною 1612 м, місце проведення національних і міжнародних змагань, Кубка Світу з бобслею. Швидкість спуску по ній — 150 км / год. І, звичайно, Free Fall — легендарна траса швидкісного спуску 4-го Чемпіонату Світу з гірських лиж в 2003 році, найкрутіший і довгий схил, що починається від Піц-Наїр.

 

 

Підібрати та купити тур в Санкт-Моріц або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

ЦЕРМАТТ.

Фешенебельний Церматт, розташований біля підніжжя відомого піку Маттерхорн (4478 м), входить в десятку кращих альпійських курортів за якістю трас і сніжного покриву. Це вельми недешевий і скажено популярний курорт — у високий сезон підйомник можна прочекати півгодини, хоча поняття «несезону» для Церматта малоактуальная. Це прекрасне місце для «просунутого» та експертного катання, а ось початківцям лижникам тут буде важкувато. На самому курорті автомобільний рух заборонено — проїхати по його вулицях можна в електромобілі або кінному екіпажі. Найближча парковка і гараж знаходяться за 5 км — в містечку Теш, звідки кожні 20 хвилин в Церматт ходять регулярні поїзда (час у дорозі 10 хвилин). Область катання Церматт ділиться на три великих сектора. Гірська залізниця, побудована ще в 19 столітті, об’єднує Ріффельальп, Ріффельберг і Горнеграт . На Суннега з Церматта веде «Альпійське метро», далі в просторому вагоні можна піднятися на вершину Ротхорн. На північному схилі гори Штокхорна знаходиться один з найскладніших районів катання в Альпах, Тріфтьї. Серія канатних доріг через станції Фурі і Троккенер-Штег піднімає в третій сектор, до самої високогірної станції Альп — Кляйн-Маттерхорн. Там можна перетнути кордон з Італією і випробувати свої сили на швидкісних трасах Червинии. Професіоналам тут сподобаються складні цілинні траси, що починаються у верхніх станцій, і найдовші і складні «чорні» спуски в області Тріфтьї нижче Штокхорна. В Шварцзее є цікаві круті схили, але вони закінчуються довгим пологим траверсом в Фурі. Більш досвідченим гірськолижникам підійдуть траси на схилах Горнерграт і Хохталі . В Суннега є відмінний п’ятикілометровий спуск Кюмме, в Кляйн-Маттерхорн — «червоні» траси достатньої складності. Для менш досвідчених лижників призначені «сині» траси в Сунегга і Ріффельберге, а також спуски на схилах від Кляйн-Маттерхорна до Трокенер-Штега. Тим, хто тільки встав на гірські лижі, в Церматте буде непросто: трас для початкового рівня катання тут немає, а «сині» траси досить складні і небезпечні. На льодовику Теодуло знаходиться Gravity Park — найбільший сноу-парк в Європі з 200-метровим супер-пайпом, халф-пайпом та іншими радощами сноубордистів. На льодовику можна кататися й улітку — з висоти 3900 метрів на Малому Маттерхорні до 2900 метрів у Трокенер-Штега.

 Альтернативу гірським лижам тут представляють 1,2 км трас для карвінгу, 14,5 км могульних трас, 10 км трас для бігових лиж на висоті 1864 метра і 2,5 км санної траси. Alpin Fun Park пропонує своїм гостям зимовий гольф і зимовий волейбол. На курорті також не дадуть занудьгувати більярд, настільний футбол, керлінг, відкритий і закритий катки, фітнес-центри,гольф,сквош, муніципальні басейни (їх 18, один — з солоною водою) і сауни при готелях. Також проводяться всілякі екскурсії по Церматту і його околицях.