Столиця – Андорра-ла-Велья

Мова – каталанська

Населення – 79 218 тис. чоловік.

Віза – шенгенська.

Перелік документів для оформлення візи тут.

<p>Андорра – князівство в східних Піренеях, що межує Із Францією на півночі й Іспанією на півдні. <br /> Взимку часті рясні снігопади, більша частина опадів випадає з жовтня по травень. </p>

Андорра – князівство в східних Піренеях, що межує Із Францією на півночі й Іспанією на півдні. Країна розташована в гористій місцевості з вузькими долинами, клімат гірський субтропічний. Андорра – найсонячніший гірський район Європи: тут в середньому 250 сонячних днів у році. Взимку часті рясні снігопади, більша частина опадів випадає з жовтня по травень. Окрема держава (п’ята з кінця за чисельністю населення у Європі після Ліхтенштейну, Сан-Марино, Монако та Ватикану), Андорра сьогодні є процвітаючою країною, головним чином, завдяки туризму та статусу офшорної зони. Андорра, «майже Іспанія з гірськолижним ухилом», дарма що країна не має навіть власного міжнародного аеропорту, вона справно збирає кожну зиму непоганий урожай прихоплених морозом туристів-гірськолижників. Рецепт популярності Андорри простий, як санчата. Безліч різноманітних трас, які постійно підтримуються в кращому вигляді. Вигідний шоппінг (вся країна – зона безмитної торгівлі). Багато туристів їдуть сюди без нічого, а повертаються з новенькою гірськолижною екіпіровкою, купленою за дуже розумні гроші.

Андорра відома в основному своїми гірськолижними курортами. Але туристам, які приїхали в країну, буде цікаво ознайомитися з іншими місцевими пам’ятками. Почати варто зі столиці, Андорра-ла-Велья. Тут обов’язково потрібно помилуватися будівлею парламенту Сала-дель-Конселл, резиденцією уряду Каса-де-ла-Валь, замком д’Енклар, церквами Санта-Колома, Сантуаріо-де-Мерітсель, святого Арменола, будинком Сет Паніс. Крім шедеврів архітектури, рекомендуємо відвідати оздоровчий центр Caldea. Там можна буде пройти всілякі СПА-процедури, зануритися в басейни і термальні джерела. Потім можна відправитися в інші містечка князівства. Дороги між населеними пунктами країни дуже мальовничі, в маленьких селищах і містечках можна побачити гарні церкви.

Підібрати та купити тур до Андорри або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

АНДОРРА-ЛА-ВЕЛЬЯ

Андорра-ла-Велья – ідеально підійде для тих, хто любить кататися на лижах чи сноуборді, не проти пройтися по магазинах, бажає поправити здоров’я, а також для тих, хто просто цінує красу природи.  Місто має древню історію, яка починається ще в IX столітті. Сьогодні Андорра-ла-Велья є політичним, туристичним, фінансовим та економічним центром. Річка Валіра розділяє місто на дві частини. Береги з’єднує оригінальний міст, виконаний в кращих традиціях стилю модерн. Стара частина Андорра-ла-Велья притягує старовинними будинками, вузькими вуличками, викладеними бруківкою, віковими традиціями, тут багато маленьких ресторанчиків та магазинчиків. Нова ж частина міста стала ідеальним місцем для відпочинку й бізнесу, це діловий і торговий центр, тут розташовані надсучасні розважальні заклади та комфортабельні готелі. В Андорра-ла-Велья знаходиться оздоровчий комплекс «Кальдеа» — найбільший термальний комплекс Західної Європи. Лазні та сауни, басейни з термальною водою, солярії, гейзери, водоспади, гроти, бальнеологічні оздоровниці, оснащені всім необхідним, а також масажні кабінети, бари і ресторани, торговий центр, спортивні майданчики і тенісні корти – все це можна знайти в «Кальдеа».

Підібрати та купити тур до Андорри або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ

ЕНКАМП

Енкамп – маленьке містечко, розташоване в 7 км від столиці Андорри. Воно добре підійде для тих, хто хоче поєднати віражі на гірських трасах Пас-де-ла-Каса з вечірніми розвагами в столиці – і при цьому ще і помітно заощадити на проживанні. На підйомнику Фунікамп всього за 15 хвилин можна потрапити в район катання Enradort (2448 м). У сезон по місту курсує безкоштовний автобус, який доставляє постояльців готелів до підйомника. Місцева історична пам’ятка – комплекс будівель церкви Сант-Рома: церква, дозорна башта, цистерни для води та руїни укріпленого будинку, що належить до раннього Середньовіччя. Панорамний майданчик лісових масивів знаходиться в 50 метрах від церкви Святого Джеймса. Звідси можна побачити всі стежки Енкампа, а також насолодитися прекрасним видом Піренеїв.

Підібрати та купити тур до Андорри або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

ЕСКАЛЬДЕС

Ескальдес разом з столицею утворюють комерційний і культурний центр, розташований в ущелині на висоті 1050 метрів над рівнем моря, де завжди теплий і м’який клімат. Назва Les Escaldes походить від безлічі термальних джерел, які славляться своєю лікувальною гарячою водою, температурою від +22 ° C до +66 ° C. Джерела відомі з римських часів, і використовувалися в лікувальних цілях. Найближча можливість покататися на лижах – нижня станція канатної дороги району Пас-де-ла-Каса — Грау-Роч, знаходиться в 5 км від Ескальдес. Суперсучасний закритий підйомник – телекабіна Фунікамп за 15 хвилин доставить гірськолижників на Грау-Роч. Нічні розваги треба шукати в центрі міста, у високогірних ресторанах і на дискотеках зон катання.

Підібрати та купити тур до Андорри або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

КАНІЛЬЙО

Невелике андоррське селище Канільйо кілька років тому було поглинене довколишніми курортами Пас-де-ла-Каса і Сольдеу. Всі разом вони були об’єднані в єдину гірськолижну зону – Грандваліра, що стала однією з найбільших в Європі. Близьке розташування до столиці Андорри та наявність 112 спусків різного ступеня складності зробили Грандваліра, а разом з нею і Канильйо, знаменитими курортами Пиренейских гірських хребтів. Канильйо – містечко дуже маленьке. Єдина місцева архітектурна пам’ятка – мальовнича кам’яна церква, побудована в кінці 11 століття. Башта з дзвіницею виконана в ломбардському стилі. Оскільки Канильйо пов’язаний з довколишніми курортами єдиної гірськолижної зони Грандваліра, маршрут його підйомника проходить через Сольдеу-Ель-Територія (кращі траси середнього ступеня складності), Ель-Фонт (з рестораном, лижної школою та дитячим садом) і піднімається до Пік-де-ла-Портейа (2450 м). В останній піковій точці стартують одна чорна і дві сині гірськолижні траси. Ще один пік Грандваліра з чорними трасами – Енкампадана (2500 м). Найближча від Канильйо зона – Пас-де-ла-Каса — Грау-Роч, сконцентрована навколо червоних трас і призначена для любителів з ​​професійним рівнем катання. У підніжжя Пас-де-ла-Кала починається траса для слалому. Для початківців гірськолижників найкраще підійде зона Еспьолетс, а для дітей діють дві гірськолижні траси.

Підібрати та купити тур до Андорри або інший тур он-лайн Ви можете тут.

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.