Австрія

Столиця – Відень.

Офіційна мова – німецька.

Населення – 8 млн осіб.

Увага!!!Для громадян України потрібна Шенгенська віза.

Документи для оформлення візи дивитись тут.

<p>Фантастичні гірські ландшафти, альпійські вершини, луки, гірські озера, водоспади, густі ліси роблять красу Австрії неповторною. <br />Блискуча Австрія – країна, кожен куточок якої приготував для туристів свій «ласий шматочок». </p>

Австрія (Республіка Австрія) – держава в Центральній Європі. Австрія — це переважно гірська країна, яка не має виходу до моря та межує з Німеччиною, Швейцарією, Італією, Словенією, Угорщиною, Словаччиною і Чехією. Країна  має вигідне географічне положення в центрі Європи, де перетинаються найважливіші шляхи зі сходу до заходу, та з Балтики до Середземномор’я. Австрія переважно гірська країна, більшу частину якої займають Східні Альпи (найвища вершина Гросглокнер – 3797 м вище р. м.). Фантастичні гірські ландшафти, альпійські вершини, луки, гірські озера, водоспади, густі ліси роблять красу Австрії неповторною.

Блискуча Австрія – країна, кожен куточок якої приготував для туристів свій «ласий шматочок». Любителі опери, пам’яток та архітектури їдуть, зрозуміло, в столицю Австрії Відень, шанувальники класичної музики – в Зальцбург, а до найчистіших озерам і гарячих мінеральних джерел туристи відправляються в чарівну Каринтію. Шанувальники сучасного мистецтва знайдуть своє в самому «культурному» місті Австрії – Граці, а любителі мальовничих пейзажів і кристально чистих озер їдуть в розташований в передгір’ях Зальцбург, де колись жив найвідоміший син Австрії Вольфганг Амадей. Австрія приготувала відмінні курорти, по співвідношенню «ціна-якість», які, до речі, небезпідставно вважаються одними з кращих в Альпах. Крім того, Австрія претендує, і цілком обґрунтовано, на статус «класичного європейського гірськолижного курорту для профі». Для цього є всі підстави: якісна і різноманітна готельна база, насичений apres ski (якого часом не вистачає іншим європейським країнам) і, зрозуміло, величезне число доглянутих гірських схилів. При цьому велику їх частину складно віднести до «для початківців»: вони вимагають від лижників гарних навичок.

Щорічно Австрія приймає величезне число туристів. Можливість зайнятись альпінізмом, чудові гірськолижні траси та пішохідні маршрути є в альпійських областях федеральних земель Зальцбург, Тіроль, Каринтія і Форарльберг. В Каринтії і Зальцкамергуте Ви зможете насолодитись захоплюючою красою численних альпійських озер, а в Бургерланді побачите озеро Нойзідлер-Зе.

Старі міста Лінц, Клагенфурт та Інсбрук, Зальцбург (батьківщина Моцарта) справляють неповторне враження, перш за все чудовими будівлями в стилі бароко.

Підібрати та купити тур до Австрії або інший тур он-лайн Ви можете тут:

 Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81.

 

Відень

Відень – місто, де завжди панує романтична атмосфера, яку породжують багата історія, чарівна музика Моцарта і Штрауса, пишнота стародавніх палаців і соборів епохи Габсбургів, Віденського лісу і Дунаю.

Собор св. Стефана розташований у центрі міста. Стеффл, як його часто називають, є своєрідним орієнтиром не тільки столиці, а й усієї Австрії, таким же, як Ейфелева вежа в Парижі. Спочатку собор був невеликою парафіяльною церквою в романському стилі, збудованою в 1137 р. Після пожежі 1945 р. його реконструювали і відновлювали аж до 1966 р. Нині собор св. Стефана, безсумнівно, – витвір мистецтва. Його північна вежа ще не до кінця відреставрована, але тут є один із найбільших дзвонів у світі масою 21 т. Цей дзвін дзвонить тільки в особливих випадках і якщо пощастить, ви зможете почути його звучання, що лунає з висоти 60 м.

«Монумент чорної чуми» – архітектурна споруда в стилі бароко. Це був дарунок імператора Леопольда I в пам’ять про жахливу епідемію чуми в 1679 р. Вершину монумента прикрашають великі янголи і зображення Трійці.

Грабен – це вулиця в центрі Відня, на якій є безліч історичних пам’яток, у тому числі Палац Бартолотті і будинок багатого видавця Едлера гер Траттнера, в якому 1784 р. жив Моцарт. Грабен був ровом перед римською фортецею. Пізніше його засипали землею англійські солдати армії Річарда Левине Серце. Незабаром на цьому місці виник ринок, де продавали м’ясо, овочі та хліб. Ще однією визначною пам’яткою вулиці Грабен, як це не дивно, є суспільні туалети, виконані з горіхового дерева і венеціанського скла.

Найкрасивіша будівля на площі Міхаелерплац – церква Міхаель, архітектура якої поєднує безліч стилів: від романського до класицизму. Вартим уваги є будинок Лооса, створений відомим австрійським будівничим Адольфом Лоосом.

Навпроти Будинку Лооса є імператорський палац Хофбург, побудований у XV ст. Хофбург – це величезний комплекс, що складається з 18 будинків і 19 дворів. Слід зазначити, що впродовж 600 років його не розширювали і не реконструювали. Основна частина палацу, а також фортечний рів, міст і каплиця, були створені в 1275 р. Усі інші будівлі виникли пізніше. В одному з будинків палацу колись проживала Марія Тереза. Нині тут є резиденція австрійського президента. Хофбург відомий тим, що саме тут Гітлер оголосив про об’єднання Австрії з нацистською Німеччиною.

У 1713 р. (рік епідемії чуми) – король Карл VI вирішив побудувати величезну церкву на честь «заступника епідемії». Так виникла Карлскірше. Незважаючи на те, що через рік епідемія відступила, за розпорядженням короля будівництво цього гігантського місця поклоніння в стилі бароко було довершено і нині це найвидатніша барокова пам’ятка у Відні.

Важливою особливістю Концертного будинку Мьюзикверейн є його Золотий зал, що відрізняється легендарною акустикою. Луна тут триває всього 2 секунди, навіть якщо в залі перебуває 2000 осіб. Поки ще ніхто не зміг пояснити таємницю цього акустичного «дива» і ніхто не зміг відтворити його в іншому місці. В архівах Концертного будинку було знайдено унікальні записи здобутків таких відомих композиторів, як Штраус і Шуберт.

Палац Бельведер був літньою резиденцією принца Eugen von Savoyen. Палац складається з двох частин: верхньої (для офіційних заходів) і нижньої (для особистого користування). Між ними розміщений парк, апельсиновий гай і звіринець.

Підібрати та купити тур до Відня або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81

 

Термальні курорти

Бад Гастайн

Бад Гастайн – унікальне місце, де природа і людина існують гармонійно серед гір на висоті 1000 м над р. м. Тутешні готелі утворили кілька ярусів, що прекрасно вписуються в навколишні ландшафти. Родзинка курорту – сім відкритих термальних басейнів (до 360С) і бурхливий стрімкий водоспад. У кожному готелі є спеціальний кран з цілющою водою, пити яку можна без обмежень.

 

 

 

 

Підібрати та купити тур до Бад Гастайну або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81

 

 

Бад Кляйнкірхайм

Бад Кляйнкірхайм – найвідоміший гірськолижний і термальний курорт Карінтії, розміщений у вузькій долині на висоті 1087 м над р. м. Бад Кляйнкірхайм ідеальний для тих, хто бачить свій відпочинок у гармонійному поєднанні водних процедур і активного життя на курорті та в його околицях. На курорті є два термальні комплекси, що складаються з оригінально оформлених термальних басейнів, різноманітних цілющих ванн, саун, солярію, масажного кабінету і центру краси. Бад Кляйнкірхайм відомий величезним вибором солодощів і теплою атмосферою, барами, ресторанами, нічними клубами. На висоті 1319 м над р. м. розмістилися знамениті карінтійські туристичні села – двоповерхові дерев’яні будинки з усіма сучасними зручностями.

 

 

 

Підібрати та купити тур до Бад Кляйнкірхайм або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81

 

Вармбад Філіах

Вармбад Філіах – невеликий курорт, розміщений приблизно за 3 км від другого за величиною міста Карінтії – Філіаха. Знаменитий термальними джерелами, що володіють цілющою силою, національним парком із територією 20 га, а також комфортабельними готелями.

 

Підібрати та купити тур до Вармбад Філіах або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81

 

Бад Блюмау

Бад Блюмау – оздоровчий комплекс пропонує класичні методи: грязелікування, масаж, ванни з мінеральною водою та альтернативні методи: аккупунктуру, шиатцу (масаж — відродження життєвої сили). В межах курорту розміщений термальний комплекс (15 тис. м2 водної площі) із критим і відкритим термальними басейнами (+36 оС), зручними шезлонгами, залом для гімнастики і тренажерним залом, солярієм. Відпочиваючим на термальних курортах пропонують екскурсії: озера та замки Карінтії, Гроссглокнер, Зальцбург, Тарвіс, Відень, музей дерев’яної архітектури в м. Марія Зааль, Гора Піраміденкогль, Парк гномів Гурк, Музей автомобілів «Порше», Музей ляльок Еллі Ріель у Треффене, Сталактитові печери в Обір, Зоопарк рептилій Хаппа і парк динозаврів у Клагенфурті, Парк «Мінімундус» у Клагенфу-рті, Заповідник Розегг.

 

 

Підібрати та купити тур до Бад Блюмау або інший тур он-лайн Ви можете тут:

Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81

 

Карінтія

Карінтія – південна провінція Австрії, що межує з Італією і Словенією. Її територія простягається на 110 км із півночі на південь і на 140 км із заходу на схід. Тут розташована найвища гірська вершина Австрії – Гроссглокнер (3797 м над р. м.). Рельєф більшої частини провінції горбистий з долинами та мальовничими озерами, на березі яких розміщені популярні курорти.

Невипадково мовою давніх кельтів слово «карінтія» означало «місце друзів» – тут кожний знайде собі куточок до душі: від веселого Фельдена, з його святами і феєрверками, до тихого і затишного Крумпендорфа. У далекому минулому Карінтія була резиденцією кельтських королів, західноримською провінцією, герцогством німецьким, власністю Габсбургів. Вона зберегла пам’ятники архітектурної і культурної спадщини: собори, монастирі, замки і фортеці XII- XVII ст. Столиця Карінтії – Клагенфурт налічує близько 90 тис. осіб, має свій аеропорт. Озера Карінтії найтепліші в Австрії, влітку вони прогріваються до 26-280С, вода в озерах офіційно визнана питною. Найбільше озеро Вертезеє простягається на 16,5 км у довжину і 1,2 км у ширину. Висота над рівнем моря — 440 м, глибина — 84,6 м. М’який субальпійський клімат та цілюще гірське повітря сприяє відновленню сил, а тепле сонце дарує незабутню засмагу. Знаменитими є курорти на березі озера: Фельден, Пертчах, Крумпендорф, Марія Верт. Найбільший романтичний і мальовничий курорт, розміщений на невеликому півострові на південному березі Вертерзеє.

Підібрати та купити тур до Карінтії або інший тур он-лайн Ви можете тут:

 Для індивідуального підбору туру звертайтесь до менеджера за телефоном: +38(096) 914 33 81