ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ

<p>Наші екскурсійні тури можна підібрати та замовити онлайн. Не секрет, що кращими ліками від нудьги і поганого настрою є позитивні емоції та яскраві враження <br /> у запасі нашої компанії тури по Європі на будь-який смак та вподобання. </p>

Не секрет, що кращими ліками від нудьги є позитивні емоції та нові враження. Збирайтесь у подорож і ви побачите найкрасивіші та найвеличніші куточки планети, великі міста і маленькі містечка, унікальну природу, пізнаєте різноманітність культур і традицій, знайдете нових друзів та  безліч вражень і, звісно, зробите фото на пам’ять.

Туристична агенція «Бофон Мандри» пропонуємо такі екскурсійні тури:

  • автобусні та авіа тури по всій Європі
  • тури до екзотичних країн Східної та Південно-Східної Азії (Китай, Японія, Таїланд, Камбоджа, В’єтнам, Південна Корея, Шрі-Ланка, Індія, Непал, Індонезія, Малайзія та ін.)
  • тури по країнам Африки (від вражаючого Марокко до сафарі в Танзанії) та країнам Близького Сходу (Іраїль, Йорданія, ОАЕ)
  • тури до країн Північної (США, Мексика) і Південної Америки (Аргентина, Бразилія, Перу)
  • екскурсійні тури до Австралії та Нової Зелендії
  • паломницькі тури
  • індивідуальні авіа тури в будь-яку країну світу

Картинки по запросу экскурсионные туры

Обирайте для себе найкомфортніший спосіб подорожувати: автобусом чи літаком, та відправляйтесь за новими враженнями.

Якщо для Вас пріоритетом є побачити якнайбільше і гарненько все роздивитись, то автобусні екскурсійні тури саме для вас. За короткий відрізок часу ви відвідаєте максимум нових країн і міст, познайомитись з новими культурами і людьми та будете милуватись краєвидами за вікном, слухаючи розповіді екскурсоводів про легенди древніх замків.

Ще один плюс автобусних турів — їх відносно невисока вартість, адже за доступні кошти можна подивитись одразу декілька країн.

Картинки по запросу венеция

Найбільш популярними маршрутами є звісно Європейські країни: Польща, Угорщина, Чехія, Литва, Австрія, Франція, Італія, Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Швейцарія, Норвегія, Македонія, Боснія і Герцеговина. Ви можете обрати коротенький автобусний тур на вихідні до сусідніх країн або відправитись у велику подорож декількома країнами і доїхати аж до Португалії.

Якщо ви не бажаєте витрачати зайвий час на переїзди, пропонуємо екскурсійні авіа тури. Адже літак — це найшвидший і найкомфортніший спосіб подорожувати. Тож, якщо ви бажаєте побачити віддалені куточки Європи (Португалія, Іспанія, Великобританія, Ірландія, Данія, Греція, Хорватія), далекі й екзотичні азіатські країни, відвідати інші материки, то обирайте саме авіа тури.

Картинки по запросу экскурсионные туры