ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

Картинки по запросу французские альпы зимой

Якщо ви не уявляєте зимовий відпочинок без гір, снігу та адреналіну, то для вас, туристична агенція Бофон Мандри пропонує гірськолижні тури до найкращих європейських курортів.

Розкішні курорти у Австрійських, Французьких і Швейцарських Альпах, не менш розкішні Доломітові Альпи в Італії. Доступні курорти в привітній Андоррі, що заховалась у Піренейських горах між Іспанією і Францією, Низькі й Високі Татри в Словаччині, такі близькі й знайомі Карпатські схили в Польщі, Румунії та Україні, гірськолижні надсучасні курорти Грузії (Гудаурі й Бакуріані). А ще набувають великої популярності гірськолижні зимові курорти Болгарії.

Австрійські Альпи.

Картинки по запросу австрийские альпы зимой

Австрія дуже популярна серед шанувальників гірськолижного спорту. Лижні центри країни представляють собою в основному невеликі традиційні гірськолижні селища. Число австрійських курортів вражає — в країні їх налічується близько тисячі, тому кожному вдасться знайти щось на свій смак. Високі схили є в провінції Тіроль, де і зосереджені найвідоміші гірськолижні курорти Австрії: Сант-Антон і Лех. Ще один відомий гірськолижний курорт Майрхофен розташований в долині Зіллерталь, що на схід від Тіролю. Також на території країни є унікальні курорти, які поєднують гірськолижний відпочинок та першокласне SPA — це Цель-ам-Зее і Бад Гаштайн.

Франція.

Картинки по запросу французские альпы зимой

Гірськолижні курорти у Франції вважаються одними з кращих зимових курортів в усьому світі. У французьких Альпах, знаходяться великі і взаємопов’язані зони катання, понад чотири тисячі трас для гірських лиж і сноубордів. Надсучасні траси різняться за рівнем складності, дозволяючи комфортно проводити час і новачкам, і справжнім асам. Всього на схилах Французьких Альп створено більше двохсот гірськолижних курортів.

Долина Шамоні — унікальна природна зона поблизу кордонів Італії та Швейцарії, серце найбільшої гірськолижної території Французьких Альп у вершини знаменитого Монблану. Загальна протяжність гірськолижних спусків — сотні кілометрів на трасах різної складності.

Еспас-Кіллі — вважається одним їх кращих зимових курортів не тільки в Альпах, але і у всьому світі. До регіону належать відомі курорти Валь-д’Ізер і Тінь, між тим, є ультрасучасні спуски з чудовою інфраструктурою не тільки для любителів, а й професіоналів гірських спусків.

Три Долини — найбільший в світі об’єднаний гірськолижний регіон з 600 км трас на висотах 1300-3230 м. Дві сотні підйомників здатні щогодини доставляти на вершини спусків до чверті мільйона чоловік — любителів гірських лиж і сноуборду. До складу Трьох Долін входять високогірний Валь-Торанс — «Дах Трьох Долін» звідки відкривається чудовий вид на Монблан. Другий курорт — Мерібель — «Серце Трьох Долін», об’єднує в собі традиційний французький стиль і більш сучасні спуски. І, нарешті, розкішний Куршевель — один з найпрестижніших курортів Французьких Альп, лідер за рівнем готелів, якістю сервісу і різноманітних розваг.

Швейцарія.

Картинки по запросу французские альпы зимой

Швейцарські Альпи заслужено вважаються батьківщиною гірськолижного спорту та альпінізму. Всі гірськолижні курорти в Швейцарії об’єднує винятковий рівень сервісу, комфорту і відповідних їм цін, а підготовка місцевих трас вважається еталоном у всьому світі.

Найвідоміші гірськолижні зони — це Гштаад та Гріндельвальд. Гштаад — це світський зимовий курорт, де цілий рік полюбляє відпочивати вищий світ. При цьому тут організовані відмінні гірськолижні траси, які припадуть до душі і професіоналам лижного спуску, і новачкам. Гріндельвальд — один з найвідоміших гірськолижних курортів Швейцарії. Тут досить цікавих трас різної складності, однак головний «хіт» — це спуск з вершини Кляйне Шайдегг до Венгені, потім подорож в Менліхен і спуск в сам Гріндельвальд.

Італія.

Картинки по запросу итальянские альпы зимой

Гірськолижні курорти Італії не дешеві, але пропонують масу переваг і приємних сюрпризів — від доглянутих трас різної складності і розвиненої інфраструктури до відкритих термальних SPA-центрів з видом на засніжені вершини Альп. В Італії п’ять основних гірськолижних регіонів: Доломітові Альпи, Доломити-ді-Брента, Альта-Валтелліна, Валь-д’Аоста, Валь-ді-Суза.

Доломітові Альпи (Валь-ді-Фасса та Валь-ді-Фьемме) найбільший, багатолюдний і популярний гірськолижний регіон Італії. Понад півтори тисячі кілометрів трас будь-якої складності, від «синіх» для неспішної прогулянки по пологих схилах до небезпечних «чорних». Доломити-ді-Брента особливо популярний серед молоді. Тут 260 км різноманітних трас і не менш різноманітна атмосфера — від великосвітського шику і помпезності до веселих вечірок і дискотек. Валь-д’Аоста найдорожчий гірськолижний регіон Італії, тут рівень обслуговування найвищого класу: суперсучасні готелі і лоджії з ідеальним непомітним сервісом і багатий вибір неспортивних розваг — кафе, ресторани, бари і диско. Це одночасно і найвисокогірний район Альп — розпочати спуск можна з майже фантастичною висоти в 3500 метрів!

Андорра.

Картинки по запросу австрийские альпы зимой

Зимова Андорра — це безліч різноманітних якісних трас, велика кількість підйомників, розвинена інфраструктура гірськолижних курортів і висока якість обслуговування (не гірша ніж у Французьких Альпах), а ще ціни набагато нижчі ніж на інших європейських курортах. Гірськолижні курорти: Канільо, Енкамп, Ескальдес, регіон Грандваліра, регіон Валлнорд.

Андорра може запропонувати траси для лижників будь-якого рівня. Майже всі зони катання з’єднані між собою розгалуженою мережею підйомників, тому гірськолижні схили і траси злилися в один великий простір. Андорра найкраще підходить гірськолижникам початкового і середнього рівня і славиться своїми школами для початківців лижників і школою сноуборда, але й профі тут буде цікаво кататися.

Словаччина.

Картинки по запросу швейцарские альпы зимой

Велика частина території Словаччини — це гори: Низькі Татри і Високі Татри. Окрім катання на ліжах чи борді, Словаччинна — ідеальне місце, де можна насолодитися мальовничими краєвидами, подихати чистим гірським повітрям, відпочити у СПА та випити зігріваючого глінтвейну.

Кращий гірськолижний курорт Словаччини — Ясна, знаходиться в Низьких Татрах, одному з найбільш екологічно чистих районів Європи. Ясна пропонує туристам все те, що необхідно для гірськолижників: траси різного рівня складності, численні підйомники, прокат інвентарю, затишні готелі. По праву кращим і найсучаснішим гірськолижним курортом Високих Татр вважається Штрбске Плесо, тут багато підйомників, добре підготовлені гірськолижні траси для новачків і професіоналів, два трампліни для стрибків. Курорт Татранська Ломніца розташована в східній частині Високих Татр, де створені всі умови для занять зимовими видами спорту: є гірськолижні траси різної складності, каток, траси для рівнинних лиж і катання на санях.

Грузія.

Картинки по запросу гудаури зимой

Ця країна славиться першокласними гірськолижними курортами. Успіх грузинських гірськолижних курортів полягає в поєднанні добре розвиненої інфраструктури і прекрасних умов для катання. До послуг лижників найсучасніші підйомники і доглянуті траси, невеликі сімейні готелі і затишні котеджі. Від навколишніх краєвидів захоплює дух, а сліпучий сніг піднімає настрій і заряджає енергією гір.

Гудаурі — дуже сучасний і розвинений курорт з довжелезними трасами різної складності, безсумнівно, сподобається молоді, а його траси оцінять навіть професіонали. Гудаурі справжнє роздолля для сноубордистів, любителів фрірайду і планеристів. Тут можна навіть зістрибнути з вертольота прямо в сніжну цілину. На іншому курорті Бакуріані кататися можна практично цілий рік, траси тут не довгі, але схили дуже круті. А ще Бакуріані — це справжній сімейний курорт для родин із дітками.

Болгарія.

Картинки по запросу итальянские альпы зимой

Якщо ви шукаєте комфортний та економний відпочинок для всієї сім’ї, то гірськолижні курорти Болгарії це саме те, що потрібно. Сьогодні гірськолижні курорти Болгарії все більше і більше набирають популярності. Вони досить дешеві і поїздку можуть дозволити собі практично всі. Зимова Болгарія відома розвиненою інфраструктурою та якісними трасами різного рівня складності, на яких можуть кататися не тільки досвідчені лижники, але навіть ті, хто вперше став на лижі. А є і спеціальні траси для дітей. Основні й сучасні курорти Банско, Боровець та Пампорово.

Українські Карпати.

Картинки по запросу карпаты зимой

Ваша компанія вирішила весело й доступно відпочити? Гірськолижні курорти України чекають на вас! На Буковелі, Драгобраті, Славському, у Закарпатті ви знайдете достатньо якісні траси різної складності та достатню кількість підйомників, по-домашньому затишні й дуже комфортні готелі за прийнятними цінами, високий рівень сервісу. А якщо ви вирішили відпочити після складного дня катання, то радимо побалувати себе смачною карпатською кухнею у автентичних колибах і ресторанах або розслабитись в лазні.

Картинки по запросу карпаты зимой